středa 5. července 2017

Léto! Sluníčko! Volno!


Hurá, dočkala jsem se.

V následujících dnech se chystám přečíst několik knížek, vstávat až se vzbudím a ne na budíka, který zvonívá na mě až příliš brzy, užívat si chvíle s rodinou, zejména pak klidné večery s manželem, až děti usnou. Samozřejmě mě čekají také nějaké pracovní úkoly, jako konečně projít zimní a letní oblečení dětí a vyřadit to, co už bude malé (ano, ani to jsem nestihla), "někam" uložit stohy výtvarných prací mých dětí, stejně jako popsané sešity, nakoupit učebnice a tak, ale tím se míním stresovat až koncem srpna.
V posledních několika letech jsem se sluníčka spíš stranila, ale letos si připadám jako ještěrka - vyhledávám ho. Užívám si teplé paprsky a čerpám z nich energii. Na slunečné dny se těším asi nejvíc. Snad nebude příliš tropických dnů, protože pak se nedá výletovat a člověk by nejraději někam zalezl. A já mám v plánu několik krásných výletů!

Konec školního roku byl náročný. Spousta akcí, slavností, honění restů. A mně nezbývalo sil na blog.  Pokusím se to napravit a dotáhnout blogové resty. Snad to klapne.

Všem vám přeji krásné léto plné pohody a toho, co máte rády a co jste si vysnily. Budu ráda, když mi napíšete, na co se těšíte nejvíc.
Lenka

Žádné komentáře:

Okomentovat